Wydarzenia

Staramy się zapowiadać lub komentować wydarzenia makroekonomiczne, zjawiska i trendy, o których profesjonaliści dyskutują w czasie spotkań branżowych lub piszą w raportach rynkowych przygotowywanych na potrzeby decydentów w przedsiębiorstwach i instytucjach publicznych.

SLAJDER Kongres dla FINANSISTÓW.png

XII Kongres ICV POLSKA

Finanse i Controlling 60/2018 Tylko on-line

W dniach 3-4 grudnia 2018 r. w Poznaniu odbędzie się XII Kongres ICV POLSKA „Digitalizacja, robotyzacja & business intelligence w controllingu”. Do udziału w nim zapraszamy dyrektorów finansowych, menedżerów, controllerów oraz głównych księgowych.

IX Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG

Finanse i Controlling 60/2018 Tylko on-line Tekst otwarty

Kolejna edycja Kongresu Podatków i Rachunkowości KPMG odbędzie się 15 stycznia 2019 roku w Warszawie. Jest to największe tego typu wydarzenie w Polsce, kierowane do prezesów, członków zarządów oraz przedstawicieli kadry zarządzającej odpowiedzialnej za obszary podatkowe i rachunkowe w przedsiębiorstwach. 

XII Zjazd Użytkowników Systemu Eureca

Finanse i Controlling 59/2018 Tekst otwarty
W dniach 27-28 września 2018 w centrum konferencyjnym Kawallo koło Płocka odbędzie się kolejny Zjazd Użytkowników systemu Eureca. Będzie to już dwunaste spotkanie controllerów i dyrektorów finansowych, którzy wykorzystują system controllingowy Eureca w codziennej pracy do planowania i budżetowania, analizy, kalkulacji, raportowania i wizualizacji informacji zarządczych
dla menedżerów oraz do podejmowania decyzji. Jak zwykle spotkanie będzie okazją do wymiany cennych doświadczeń między Użytkownikami systemu, jak i między menedżerami, których Eureka wspiera w zarządzaniu swoimi działaniami i pracownikami.
33147963_2082820215326497_3017347703785914368_o.jpg

Technologiczne rozwiązania branży ubezpieczeniowej i finansowej, czyli FinTech & InsurTech Digital Congress.

Finanse i Controlling 57/2018 Tekst otwarty
W dniach 10-11 maja 2018 r. w The Westin Warsaw Hotel odbyła się IV edycja FinTech Digital Congress i III edycja InsurTech Digital Congress, nad którą redakcja magazynu Finanse i Controlling objęła patronat medialny. To najważniejsze wydarzenia w tej części Europy dotyczące nowoczesnych, technologicznych rozwiązań w branży ubezpieczeniowej i finansowej. Kongres rozpoczęła część wspólna, po której nastąpił podział na dwie ścieżki tematyczne - dotyczącą ubezpieczeń i traktującą o finansach. Dzięki obecności ekspertów z kraju i zagranicy, ciekawemu programowi debat, przemówień i use cases oraz najbardziej aktualnym tematom z branży, wydarzenie zgromadziło ponad 700 uczestników w ciągu dwóch dni.

VIII Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG

Finanse i Controlling 55/2018 Tekst otwarty

Już 9 stycznia 2018 r. w Warszawie odbędzie się VIII Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG – największe tego typu wydarzenie w Polsce, dedykowane przedstawicielom kadry zarządzającej odpowiedzialnej za obszary podatkowe i rachunkowe w przedsiębiorstwach, a w szczególności dyrektorom finansowym, głównym księgowym oraz szefom sprawozdawczości finansowej i controllingu.

Archiwum

Polecamy