Wydarzenia

Staramy się zapowiadać lub komentować wydarzenia makroekonomiczne, zjawiska i trendy, o których profesjonaliści dyskutują w czasie spotkań branżowych lub piszą w raportach rynkowych przygotowywanych na potrzeby decydentów w przedsiębiorstwach i instytucjach publicznych.

33147963_2082820215326497_3017347703785914368_o.jpg

Technologiczne rozwiązania branży ubezpieczeniowej i finansowej, czyli FinTech & InsurTech Digital Congress.

Finanse i Controlling 57/2018 Tekst otwarty
W dniach 10-11 maja 2018 r. w The Westin Warsaw Hotel odbyła się IV edycja FinTech Digital Congress i III edycja InsurTech Digital Congress, nad którą redakcja magazynu Finanse i Controlling objęła patronat medialny. To najważniejsze wydarzenia w tej części Europy dotyczące nowoczesnych, technologicznych rozwiązań w branży ubezpieczeniowej i finansowej. Kongres rozpoczęła część wspólna, po której nastąpił podział na dwie ścieżki tematyczne - dotyczącą ubezpieczeń i traktującą o finansach. Dzięki obecności ekspertów z kraju i zagranicy, ciekawemu programowi debat, przemówień i use cases oraz najbardziej aktualnym tematom z branży, wydarzenie zgromadziło ponad 700 uczestników w ciągu dwóch dni.

VIII Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG

Finanse i Controlling 55/2018 Tekst otwarty

Już 9 stycznia 2018 r. w Warszawie odbędzie się VIII Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG – największe tego typu wydarzenie w Polsce, dedykowane przedstawicielom kadry zarządzającej odpowiedzialnej za obszary podatkowe i rachunkowe w przedsiębiorstwach, a w szczególności dyrektorom finansowym, głównym księgowym oraz szefom sprawozdawczości finansowej i controllingu.

Rewolucyjne zmiany dla przedsiębiorców w 2018 r. – za nami VIII Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG

Finanse i Controlling 55/2018 Tekst otwarty

9 stycznia 2018 r. w Warszawie odbył się VIII Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG. Tegoroczna edycja wydarzenia zgromadziła stacjonarnie i online ponad 1 100 przedstawicieli kadry zarządzającej, w tym przede wszystkim dyrektorów finansowych, głównych księgowych, szefów sprawozdawczości finansowej i controllingu z firm ze wszystkich sektorów gospodarki. Uczestnicy wysłuchali 11 prelekcji ekspertów KPMG na temat istotnych zmian z obszarów podatków, rachunkowości i prawa, które będą miały istotny wpływ na przedsiębiorców w 2018 r.

bcnt.jpg

Back to school!

Wiesław Polakiewicz   Finanse i Controlling 53/2017 Tekst otwarty

Lato pomału się kończy, podobnie jak wakacyjny nastrój. Mentalnie wracamy do codziennych obowiązków zawodowych, rozkręcając się i wchodząc na coraz wyższe obroty. Priorytet mają oczywiście sprawy „ważne i pilne”, ale swoje należne miejsce znaleźć powinny wątki może mniej pilne, ale niezwykle ważne.

FiC_49_04.jpg

3. Forum Nowoczesnego Controllingu

Barbara Dorosz   Finanse i Controlling 49/2017 Tekst otwarty

13-14 października 2016 r. w warszawskim Hotelu LORD po raz trzeci odbyło się Forum Nowoczesnego Controllingu, którego jednym ze współorganizatorów był magazyn „Finanse i Controlling”. Motywem przewodnim spotkania były kluczowe wskaźniki efektywności – Key Performance Indicators (KPI). Wydarzenie prowadzili praktycy dla praktyków, a jego cel stanowiły wymiana doświadczeń oraz spotkanie potencjalnych partnerów do współpracy.

Archiwum

Polecamy