Szkolenia

Wydawnictwo Explanator oferuje dobrze zdefiniowane i zwarte formy szkoleniowe obejmujące swoją tematyką szeroko rozumiane zagadnienia finansowe i podatkowe. Wspomagamy praktykę zarządzania przedsiębiorstwem, przedstawiamy rozwiązania problemów zawodowych, tłumaczymy zawiłości prawa z różnych obszarów. Szczególną wagę przywiązujemy do kompetencji i praktycznych doświadczeń współpracujących z nami trenerów i wykładowców. Nasz zespół proponuje także szkolenia zamknięte – formy ściśle dopasowane do kultury organizacyjnej i potrzeb Państwa przedsiębiorstw. Aby stworzyć szkolenie idealnie dopasowane do profilu firmy współpracujemy ściśle ze zleceniodawcą – tak na etapie definiowania potrzeb, jak i oceny efektywności szkolenia. Poprzez nasze przywiązanie do praktycznego charakteru szkoleń dedykowanych wspomagamy realizację Państwa celów w zakresie rozwoju zawodowego kadr zarządzających i pracowników.

webinar Adam Kopeć

Pierwsze kroki w Power Pivot

Pierwsze kroki w Power Pivot

W trakcie szkolenia omówimy działanie dodatku do Excela Power Pivot. Dowiemy się, jak wczytywać tabele do Power Pivot i stworzyć pomiędzy nimi relacje. Stworzymy miary wykonujące odpowiednie obliczenia i wykonamy z nich raporty w postaci tabeli przestawnej. Poznamy też podstawowe funkcje w Power Pivot, dające dodatkowe możliwości raportowania w postaci tabeli przestawnej.

Proszę wybrać edycję szkolenia:

webinar, 16.09.2021

webinar Bartosz Cicharski

Makro przyjazne użytkownikowi, czyli komunikacja za pomocą VBA

Makro przyjazne użytkownikowi, czyli komunikacja za pomocą VBA

Każda osoba pisząca makra prędzej czy później stanie przed koniecznością przekazania swojej pracy innym użytkownikom. W jaki sposób zapewnić im bezstresowe korzystanie ze stworzonego narzędzia? Jak stworzyć makro użytkownikoodporne?

Proszę wybrać edycję szkolenia:

webinar, 30.09.2021

webinar Michał Sikorski

EXCEL LABS

Praktyczne webinaria z zaawansowanych funkcjonalności Excela dla profesjonalistów

EXCEL LABS

Warsztaty opracowane z myślą o osobach pracujących w działach finansowych, wykorzystujących program Excel w codziennej pracy. Celem jest poprawa efektywności pracy oraz wskazanie rozwiązań ułatwiających i automatyzujących codzienną pracę w Excelu. Prezentacja zagadnień na praktycznych przykładach ułatwią zrozumienie poruszanych zagadnień.

Proszę wybrać edycję szkolenia:

webinar, 3.09.2021

webinar, 10.09.2021

webinar, 17.09.2021

webinar Anna Sławińska

Profesjonalne wykresy w Excelu - warsztaty

Jak tworzyć wykresy standardowe i zaawansowane i w pełni wykorzystać ich potencjał?

Profesjonalne wykresy w Excelu - warsztaty

Po co tworzymy wykresy w Excelu? Żeby przedstawić merytoryczne dane, ale też żeby przyciągnąć uwagę odbiorcy. Czasem ciężko pogodzić oba te cele. Dlatego zapraszamy do udziału w praktycznych warsztatach online, które mają na celu przedstawienie sposobów przejrzystego, czytelnego i ciekawego prezentowania danych na różnego rodzaju wykresach - tych mniej i bardziej zaawansowanych. Podczas szkolenia pokażemy, jak dopasowywać rodzaj wykresu do konkretnych danych, jak urozmaicić typowe wykresy kołowe czy słupkowe, ale też nauczymy Państwa tworzyć wykresy wodospadowe, kaskadowe, mapy 3D czy sparklines.

Proszę wybrać edycję szkolenia:

webinar, 8.10.2021

webinar, 15.10.2021

webinar, 22.10.2021

webinar Gabriela Niewiadomska

"Rabat to stolica Maroka", czyli jak uniknąć grania ceną w rozmowie handlowej

"Rabat to stolica Maroka", czyli jak uniknąć grania ceną w rozmowie handlowej

Kwestia ceny pojawia się w niemal każdej rozmowie sprzedażowej. Handlowcy bardzo często słyszą od klientów zdania: "Możemy to kupić taniej u konkurencji", "Nie stać nas na to", "To nie mieści się w naszym budżecie, może za miesiąc", "Może uwzględnimy to w przyszłych wydatkach", "Jeśli dziś zejdzie nam Pan z ceny zostaniemy waszym stałym klientem". Ale... czy rzeczywiście obniżenie ceny to gwarancja sukcesu? Podczas naszego szkolenia on-line dowiesz się, jak skutecznie sprzedawać, odkładając cenę na bok.

Proszę wybrać edycję szkolenia:

webinar, 15.09.2021

webinar Gabriela Niewiadomska

Jak być bardziej efektywnym w pracy handlowca?

Jak być bardziej efektywnym w pracy handlowca?

Czy masz wrażenie, że nie wyrabiasz się z wszystkimi zaplanowanymi zadaniami? Na każdy dzień planujesz mnóstwo działań, z których ostatecznie realizujesz tylko kilka? Chcesz zwiększyć swoją efektywność w pracy? Jeżeli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedź brzmi "TAK", to szkolenie jest dla Ciebie. Nauczysz się, jak wyznaczać sobie priorytety i jak organizować swoją pracę, aby z wszystkim zdążyć bez szkody dla jakości tych działań. Jak zaplanować sobie dzień żeby zdążyć ze wszystkim, co jest do zrobienia? Które zadania mają najwyższy priorytet, a które można odłożyć na później? Czy istnieje sposób na skuteczną organizację dnia, która przyniesie zamierzony efekt? Jeśli chcesz znaleźć odpowiedź na powyższe pytania, a także sprawdzić, co ma wspólnego organizacja pracy handlowca ze strategią sprzedaży to szkolenie jest dla Ciebie.

Proszę wybrać edycję szkolenia:

webinar, 24.09.2021

Polecamy

Przejdź do

Partnerzy

Reklama