Partnerzy

ANSWER Wojciechowski i Partnerzy

ANSWER Wojciechowski i Partnerzy

Zapewnia opiekę podmiotom gospodarczym w przedmiocie tworzenia i reorganizacji spółek, konstruowania i negocjowania umów, ochrony prawnoautorskiej, znaków towarowych, danych osobowych oraz zwalczania nieuczciwej konkurencji. Świadczy usługi prawne dla sektora e‑‑ commerce. Wspiera procesy tworzenia start-upów, obsługuje fundusze inwestycyjne oraz doradza w komercjalizacji wypracowanych produktów oraz pozyskiwaniu środków na ich finansowanie.

http://www.answer.com.pl/
Centrum Robotyzacji robotydoroboty.pl

Centrum Robotyzacji robotydoroboty.pl

Centum Robotów Rhenus Data jest sprawdzonym dostawcą nowoczesnych usług dla biznesu, specjalizującym się w optymalizacji procesów biznesowych oraz zarządzaniu dokumentami i informacją. Będąc częścią jednej z największych firm w tej branży w Europie, mocno stawia na technologię, oferując w modelu licencyjnym oraz Robot as a Service robotyzację powtarzalnych procesów operacyjnych i finansowych. Spółka funkcjonuje na rynku polskim od 17 lat, zatrudnia ponad 240 osób, a swoje kompleksowe usługi świadczy tak w kraju, jak i za granicą.

Misją firmy jest mistrzowskie wspieranie procesów biznesowych, a w jej najnowszych Centrach Operacyjnych typu BPO, pracę ludzi wspierają software-roboty. Spółka posiada sieć innowacyjnych partnerów technologicznych, doświadczonych konsultantów, jak i wolne zasoby wdrożeniowe w zakresie: automatyzacji procesów biznesowych software-robotami, inteligentnej eksploracji tekstów, automatycznego przetwarzania faktur zakupowych, systemów workflow, cyfrowego pióra i podpisu biometrycznego.

http://www.robotydoroboty.pl
Controlling Systems

Controlling Systems

Od 16 lat wspomagamy biznes poprzez controlling. W tym czasie stale doskonaliliśmy nasze rozwiązania i kompetencje controllingowe. Kolejne projekty dostarczały nam nowych wyzwań i pozwalały zdobywać doświadczenia. Łączymy wiedzę ekspercką z takich dziedzin jak controlling, finanse, BI i IT.

http://www.controlling-systems.pl
DCF

DCF

DCF Dotacje – Consulting – Finanse to nowoczesna firma consultingowa, świadcząca od 2011 roku usługi w szeroko pojętym doradztwie dla biznesu.

http://www.dcfconsulting.eu/
FlexiSolutions

FlexiSolutions

FlexiSolutions jest dynamiczną firmą budującą i wdrażającą nowoczesne systemy IT. Nasze rozwiązania wspierają planowanie i raportowanie oraz zarządzanie projektami i portfelami projektów. Ufają nam międzynarodowe korporacje oraz wiodące polskie firmy.

http://www.flexisolutions.pl
Impel Business Solutions

Impel Business Solutions

Impel Business Solutions od kilkunastu lat realizuje obsługę firmy oraz jej pracowników w obszarach: kadrowo-płacowym, księgowym, zarządzaniu dokumentacją i doradztwie podatkowym. Doskonalimy się produktowo i branżowo. Stosujemy zarządzanie procesowe i filozofię Lean Management oraz automatyzację i robotyzację. Doradzamy w zakresie transformacji cyfrowej przedsiębiorstwa i skutecznie wdrażamy nową strategię organizacji. Działamy na rzecz przedsiębiorstw i instytucji oraz kilkudziesięciu spółek Grupy Impel. Dbamy o sprawną, efektywną i profesjonalną obsługę oraz bezpieczeństwo informacji. Impel Business Solutions należy do Grupy Impel, która od 30 lat zapewnia nowoczesne rozwiązania w trzech obszarach: Facility Management, Industrial Services oraz Digital Services & BPO.

http://www.bpo.impel.pl
Sage

Sage

Sage to jeden z największych w Polsce dostawców oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem (ERP). Spółka należy do Grupy Sage, jednego z największych producentów oprogramowania dla biznesu na świecie, operującego w 23 krajach i obsługującego 3 mln przedsiębiorców.

http://www.sage.com
Skrivanek

Skrivanek

Pomożemy Ci w rozwoju Twojego biznesu! Profesjonalne tłumaczenie tekstów dla każdej branży. Bezpłatna i szybka wycena. Tłumaczymy w ponad 70 językach!

http://www.skrivanek.pl/
ZPZ Legal

ZPZ Legal

Kancelaria Radców Prawnych łącząca specjalizację w doradztwie prawnym dla biznesu, w szczególności dla podmiotów z branży medycznej, z usługami dla klienta indywidualnego. Przedsiębiorcom oferuje profesjonalną obsługę m.in. w zakresie ochrony danych osobowych, procesów inwestycyjno-budowlanych oraz spraw korporacyjnych.

https://zpzlegal.pl/

Polecamy

Przejdź do

Partnerzy

Reklama