XIV Kongres ICV POLSKA (CIA 2020) w Poznaniu

ICV_2020.JPG
Tekst otwarty Tylko on-line nr 67/2020

W dniach 14-15 września widzimy się w Poznaniu na XIV Kongresie ICV POLSKA (CIA 2020). To jedno z największych wydarzeń dla finansistów, controllerów i menedżerów w Europie Środkowo-Wschodniej. Organizatorem Kongresu jest Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV) oraz firma Akademia Controllingu Sp. z o.o.

Eksperci i światowej sławy autorytety

XIV Kongres ICV POLSKA skupiony będzie wokół tematu:

Controlling and finance business partners – kompetencje ery digitalizacji

ICV POLSKA gwarantuje wysoki poziom merytoryczny i udział wielu liderów branżowych, którzy w swoich wystąpieniach dzielą się bogatą wiedzą praktyczną oraz inspirującym doświadczeniem. W trakcie kongresu wystąpią przedstawiciele Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów (ICV) oraz polskich i zagranicznych firm (VOX Capital Group, AMICA, Santander, International Group of Controlling, NTT Romania, WHU, PKP Energetyka, KKS Lech Poznań, Volkswagen i wielu innych).

Tegoroczną edycję uświetni obecność Wiceprezes Zarządu IGC – dr Rita Niedermayr, a o przyszłości controllingu wypowie się członek rady nadzorczej ICV Global prof. dr Utz Schäffer.

Co więcej, to będzie pierwsza okazja w Polsce, by wysłuchać prelekcji o wdrożeniu najnowszej wersji SAP S\4 HANA, która już niedługo całkowicie zastąpi starsze wersje SAP-a.

sprawdź program kongresu >>

Fot. https://bit.ly/2RJBCos

Najnowsze trendy i rozwiązania technologiczne dla finansistów i controllerów

Ponad 250 uczestników kongresu będzie miało okazję wysłuchać praktycznych wystąpień dotyczących controllingu i finansów z obszarów: controlling and management, business partnering, teamwork and leadership, competence models, future of work, competences in controlling, Artificial Intelligence, machine learning, advanced analytics, Business Intelligence (BI), Robotic Process Automation (RPA).

Na XIV Kongres ICV Polska (CIA 2020) zaproszono również najlepszych studentów z obszaru controllingu i finansów. ICV wierzy, że controlling to zawód z przyszłością i od samego początku warto dbać o rozwój ścieżki kariery zawodowej. To właśnie dlatego najlepszym studentom dano możliwość wystapienia podczas jednej z sesji tematycznych – ICV Young Controllers Barcamp.

Zarejestruj się i skorzystaj z niższej ceny >>

Networking i praktyczna wymiana doświadczeń

Ogromną wartością kongresów ICV jest również możliwość budowania sieci kontaktów oraz integracja uczestników. Podczas wieczornej imprezy integracyjnej organizator zapewnia atrakcje oraz możliwość nieformalnej wymiany doświadczeń. Przyjdź na XIV Kongres ICV POLSKA i poznaj profesjonalistów z różnych branż, poziomów hierarchii i stanowisk. Otwórz się na globalną wymianę doświadczeń. Zarejestruj się na stronie Kongresu: controllingintelligenceadventure.pl/

Fot. https://bit.ly/2RJBCos

Zobacz również

Tekst otwarty Tylko on-line nr 70/2020

KPMG (e)Forum. Biznes w czasach pandemii (podsumowanie)

grafika.jpg

„KPMG (e)Forum | Biznes w czasach pandemii” to cykl bezpłatnych konferencji online, podczas których 24 ekspertów KPMG w ciągu ponad 10 godzin przedstawiło kilkanaście merytorycznych prelekcji. Poruszono najbardziej aktualne tematy dotyczące: wsparcia w wyzwaniach prawnych, księgowych i podatkowych; źródeł finansowania i dotacji; wyzwań procesowo-technologicznych oraz restrukturyzacji firmy lub jej upadłości. Wirtualne konferencje okazały się unikalnym przedsięwzięciem zorganizowanym na taką skalę w dostosowanej do obecnych realiów formie online.

Czytaj więcej

Społeczna rola biznesu w obliczu globalnych wyzwań

MC_70_88.jpg

Współczesny świat stawia przed biznesem sporo wyzwań i sprawdza, które z przedsiębiorstw zdadzą egzamin. Wiele wskazuje na to, że na rynku zostaną te, które odrobią lekcję z czasów pandemii i swoje działania skierują w stronę zrównoważonego rozwoju.

Czytaj więcej

Spadanie na cztery koła. Sposoby branży automotive na pokonanie kryzysu

MC_70_84.jpg

Rozwiązania informatyczne przygotowane w czasach koronawirusa muszą, po pierwsze, móc funkcjonować w zastanej rzeczywistości, po drugie, być gotowe na ewentualną powtórkę scenariusza. Najnowsze trendy w obszarze digitalizacji na rynku automotive wspierają firmy w dostosowaniu się do nadchodzącej rzeczywistości. Cała sprzedaż, także w branży samochodowej, przenosi się do sprzedaży online.

Czytaj więcej

Polecamy

Przejdź do

Partnerzy

Reklama