XIV Kongres ICV POLSKA (CIA 2020) w Poznaniu

ICV_2020.JPG
Tekst otwarty Tylko on-line nr 67/2020

Już w dniach 6-7 kwietnia widzimy się w Poznaniu na XIV Kongresie ICV POLSKA (CIA 2020). To jedno z największych wydarzeń dla finansistów, controllerów i menedżerów w Europie Środkowo-Wschodniej. Organizatorem Kongresu jest Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV) oraz firma Akademia Controllingu Sp. z o.o.

Eksperci i światowej sławy autorytety

XIV Kongres ICV POLSKA skupiony będzie wokół tematu:

Controlling and finance business partners – kompetencje ery digitalizacji

ICV POLSKA gwarantuje wysoki poziom merytoryczny i udział wielu liderów branżowych, którzy w swoich wystąpieniach dzielą się bogatą wiedzą praktyczną oraz inspirującym doświadczeniem. W trakcie kongresu wystąpią przedstawiciele Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów (ICV) oraz polskich i zagranicznych firm (VOX Capital Group, AMICA, Santander, International Group of Controlling, NTT Romania, WHU, PKP Energetyka, KKS Lech Poznań, Volkswagen i wielu innych).

Tegoroczną edycję uświetni obecność Wiceprezes Zarządu IGC – dr Rita Niedermayr, a o przyszłości controllingu wypowie się członek rady nadzorczej ICV Global prof. dr Utz Schäffer.

Co więcej, to będzie pierwsza okazja w Polsce, by wysłuchać prelekcji o wdrożeniu najnowszej wersji SAP S\4 HANA, która już niedługo całkowicie zastąpi starsze wersje SAP-a.

sprawdź program kongresu >>

Fot. https://bit.ly/2RJBCos

Najnowsze trendy i rozwiązania technologiczne dla finansistów i controllerów

Ponad 250 uczestników kongresu będzie miało okazję wysłuchać praktycznych wystąpień dotyczących controllingu i finansów z obszarów: controlling and management, business partnering, teamwork and leadership, competence models, future of work, competences in controlling, Artificial Intelligence, machine learning, advanced analytics, Business Intelligence (BI), Robotic Process Automation (RPA).

Na XIV Kongres ICV Polska (CIA 2020) zaproszono również najlepszych studentów z obszaru controllingu i finansów. ICV wierzy, że controlling to zawód z przyszłością i od samego początku warto dbać o rozwój ścieżki kariery zawodowej. To właśnie dlatego najlepszym studentom dano możliwość wystapienia podczas jednej z sesji tematycznych – ICV Young Controllers Barcamp.

Zarejestruj się i skorzystaj z niższej ceny >>

Networking i praktyczna wymiana doświadczeń

Ogromną wartością kongresów ICV jest również możliwość budowania sieci kontaktów oraz integracja uczestników. Podczas wieczornej imprezy integracyjnej organizator zapewnia atrakcje oraz możliwość nieformalnej wymiany doświadczeń. Przyjdź na XIV Kongres ICV POLSKA i poznaj profesjonalistów z różnych branż, poziomów hierarchii i stanowisk. Otwórz się na globalną wymianę doświadczeń. Zarejestruj się na stronie Kongresu: controllingintelligenceadventure.pl/

Fot. https://bit.ly/2RJBCos

Zobacz również

Tekst otwarty Tylko on-line nr 67/2020

EY Academy of Business: Forum Financial Controlling Transformation już 16‑17 marca

Po zeszłorocznym sukcesie podjęto decyzję o przygotowaniu drugiej odsłony Forum Financial Controlling Transformation. W marcu, w siedzibie firmy przy al. Armii Ludowej, ponownie będzie można wziąć udział w inspirującej, dwudniowej konferencji praktyczno – warsztatowej.  Hasło przewodnie tegorocznego Forum to: “Kontroler, jako strategiczny partner biznesu 4.0”

Czytaj więcej

VUCA: przywództwo i biznes w ciekawych czasach

MC_68_87.jpg

Stare chińskie przysłowie mówi – „Obyś żył w ciekawych czasach”. Nie funkcjonowało jednak jako pozdrowienie, ale jako przekleństwo zapowiadające konsekwencje, jakie niesie ze sobą niepewny i zmienny świat. Możemy śmiało stwierdzić, że żyjemy w ciekawych czasach. Co sprawia, że dzisiejsze otoczenie biznesowe tak szybko się zmienia? Czy można przygotować organizację na każdą niewiadomą? Jak zmienia się rola lidera w świecie VUCA?

Czytaj więcej

Trendy na rynku pracy finansistów

MC_68_82.jpg

Dynamiczna sytuacja i zmiany zachodzące na rynku pracy skutkują pojawianiem się nowych i coraz bardziej wyspecjalizowanych stanowisk w zakresie finansów i księgowości. Spowodowane jest to zarówno intensywnym rozwojem biznesu w różnych branżach, napływem inwestycji, jak również powstawaniem nowych sektorów, jak choćby fintech. Trendy rynkowe sprawiają jednocześnie, że pracodawcy muszą stawić czoła nowym wyzwaniom związanym z pozyskiwaniem i zatrzymywaniem w swoich strukturach doświadczonych ekspertów w obszarze szeroko rozumianych finansów i księgowości.

Czytaj więcej

Numer bieżący

Polecamy

Przejdź do

Partnerzy

Reklama