int(1) int(2) Ruszyła przedsprzedaż na Forum Nowoczesnego Controllingu! | O tym się mówi | Finanse + Controlling

Już dziś zapraszamy do udziału w VI edycji Forum Nowoczesnego Controllingu.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 22-23.10. Za przygotowanie programu odpowiadają redakcje magazynów Finanse i Controlling, Informacja Zarządcza, Controlling i Rachunkowość Zarządcza. Jak co roku zapewnimy dostęp do sprawdzonej wiedzy i skutecznych rozwiązań.

Dla Odważnych przygotowaliśmy również wyjątkowe warunki udziału.

Po więcej informacji zapraszamy na: https://forumcontrollingu.explanator.pl/

Miejsce: Hotel Lord, Warszawa

Data: 22-23.10.2020 r.

Partnerzy: Akademia Wina, Codec

Zobacz również

Tekst otwarty nr 67/2020

X Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG

017a.jpg

Jubileuszowy X Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG odbędzie się 16 stycznia 2020 roku w Warszawie. Jest to największe tego typu wydarzenie w Polsce, kierowane do prezesów, członków zarządów oraz przedstawicieli kadry zarządzającej, odpowiedzialnych za obszary podatkowe i rachunkowe w przedsiębiorstwach.

Czytaj więcej

Trendy w zarządzaniu projektami

MC_67_4.jpg

Projektowe podejście do organizowania pracy, czy to wewnątrz organizacji, czy w kontaktach między podmiotami gospodarczymi, stało się niemal standardem. Popularność zyskały techniki i koncepcje zarządzania, w tym np. Prince2 czy Agile. Warto jednak pamiętać, że „nowoczesne” metodyki zarządzania czerpią garściami z dorobku zarówno ekonomii, jak też psychologii i antropologii.

Czytaj więcej

Kary pieniężne w praktyce Urzędu Ochrony Danych Osobowych

DiF_MC_66_8.jpg

W ciągu roku od rozpoczęcia stosowania RODO Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dalej: Prezes UODO) wydał dwie decyzje, na mocy których nałożył administracyjne kary pieniężne. Treść tych rozstrzygnięć zawiera istotne wskazówki dla administratorów danych w zakresie rodzajów naruszeń, które – w ocenie organu nadzorczego – kwalifikują się do sankcji w postaci kary pieniężnej, oraz tego, jakie okoliczności wpływają na wysokość orzekanych kar.

Czytaj więcej

Numer bieżący

Polecamy

Przejdź do

Partnerzy

Reklama