Pracownicy polskich centrów logistycznych koncernu Amazon będą pracować w dość nietypowym systemie, 4 dni w tygodniu po 10 godzin. – To kwestia oszczędności – tłumaczy w rozmowie z portalem Money.pl Tim Collins, wiceprezes amerykańskiego koncernu, odpowiedzialny za operacje logistyczne w Europie.

W trzech magazynach w Polsce – dwa działają na wrocławskich Bielanach, trzeci w Sadach pod Poznaniem – pracować będzie w sumie 4,5 tysiąca pracowników etatowych. Amazon zastosował dla nich nietypowy system pracy, 4 dni w tygodniu po 10 godzin.

– To nowatorskie rozwiązanie, ale bardzo praktyczne. Dzięki temu 40 godzin pracy tygodniowo nasi ludzie wyrabiają w cztery, a nie w pięć dni – tłumaczy Tim Collins. – W efekcie mają kolejny bonus, czyli trzydniowy weekend. Kto by tak nie chciał?

Wiceprezes największego amerykańskiego koncernu zajmującego się e-handlem przyznaje jednak, że chodzi nie tylko o zadowolenie pracowników, ale też o bardzo wymierne oszczędności. Tym bardziej że pracownicy dojeżdżają lub są dowożeni do zakładów z miejscowości odległych nawet o 100 kilometrów.

– Taki system pracy to również niższe koszty transportu. Ludzie rzadziej jeżdżą do i z pracy, więc zużywają mniej paliwa i nie stoją w korkach – wyjaśnia Tim Collins. – Oszczędzają dwadzieścia procent kosztów i czasu dojazdów. Transport zbiorowy też jest, oczywiście, odpowiednio tańszy.

Źródło: Money.pl

Zobacz również

Jakie zmiany w PIT i CIT zaczną obowiązywać od 2027 r.?

Jakie zmiany w PIT i CIT zaczną obowiązywać od 2027 r.?

Rząd przygotował projekt zmian w PIT i CIT, które mają zacząć obowiązywać od 1 stycznia 2027 r. Do najważniejszych zmian należy likwidacja obowiązku przekazywania podatnikom informacji PIT-11, PIT-R, PIT-8C, IFT-1, IFT-1R, IFT-2 i IFT-2R w każdym przypadku, gdy są one przekazywane do urzędu skarbowego oraz ujednolicenie terminu składania zeznań PIT dla wszystkich podatników.

Czytaj więcej

KSeF w branży transportowej – czy cyfrowe faktury wpłyną na dyscyplinę płatniczą?

KSeF w branży transportowej – czy cyfrowe faktury wpłyną na dyscyplinę płatniczą?

Przewoźnik realizuje zlecenie, dostarcza towar, przesyła dokumenty i fakturę. Termin płatności mija, więc kontaktuje się z kontrahentem. W odpowiedzi słyszy: „nie mamy faktury” albo „prosimy o jej ponowne przesłanie”. Brzmi znajomo? Praktycy branży windykacyjnej mówią wprost – to jeden z najczęstszych scenariuszy, z jakimi spotykają się na co dzień. Wprowadzenie Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF) w założeniu ma eliminować ten problem.

Czytaj więcej

Polecamy

Przejdź do

Partnerzy

Reklama

Polityka cookies

Dalsze aktywne korzystanie z Serwisu (przeglądanie treści, zamknięcie komunikatu, kliknięcie w odnośniki na stronie) bez zmian ustawień prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez EXPLANATOR oraz partnerów w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Usługa Cel użycia Włączone
Pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony Nie możesz wyłączyć tych plików cookies, ponieważ są one niezbędne by strona działała prawidłowo. W ramach tych plików cookies zapisywane są również zdefiniowane przez Ciebie ustawienia cookies. TAK
Pliki cookies analityczne Pliki cookies umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania przez użytkownika ze strony internetowej w celu optymalizacji jej funkcjonowania, oraz dostosowania do oczekiwań użytkownika. Informacje zebrane przez te pliki nie identyfikują żadnego konkretnego użytkownika.
Pliki cookies marketingowe Pliki cookies umożliwiające wyświetlanie użytkownikowi treści marketingowych dostosowanych do jego preferencji, oraz kierowanie do niego powiadomień o ofertach marketingowych odpowiadających jego zainteresowaniom, obejmujących informacje dotyczące produktów i usług administratora strony i podmiotów trzecich. Jeśli zdecydujesz się usunąć lub wyłączyć te pliki cookie, reklamy nadal będą wyświetlane, ale mogą one nie być odpowiednie dla Ciebie.