Finanse i Controlling 66-1/2019 (listopad-grudzień)

Finanse + Controlling nr 66-1/2019 - Casebook Business Automation

Casebook Business Automation

Czy tak jak ja uważacie, że żyjemy w fascynujących czasach? Praktycznie na naszych oczach świat biznesu się zdigitalizował i scyfryzował. Automatyzacja i robotyzacja procesów stają się koniecznością, po którą najczęściej sięga się, aby coś optymalizować, lepiej wykorzystać zasoby czy zabezpieczyć procesy w firmie. Ciągle słyszy się pomysły, jak powierzać robotom coraz to więcej działań w ramach procesów biznesowych, a sztuczna inteligencja coraz częściej znajduje zastosowania komercyjne. Jestem bardzo ciekawa, jak będą wyglądać realia pracy w finansach i controllingu za 5, 10, 15 lat...

O trendach i aktualnościach związanych z postępem, jaki dokonuje się na naszych oczach piszemy na bieżąco na łamach magazynów: „Finanse i Controlling”, „Controlling i Rachunkowość Zarządcza” oraz „Informacja Zarządcza”. Jednak widzimy w redakcjach, że potrzeba informacyjna w tym zakresie pozostaje niezaspokojona, a pytań pojawia się bardzo dużo. Zauważyliśmy, że najcenniejsze dla naszych czytelników są odniesienia do realnych przypadków, które pokazują jak innym udało się nie tylko odnaleźć w nowej sytuacji, ale też nabrać wiatru w żagle, wyróżnić się. Tak zrodził się pomysł stworzenia serii broszur tematycznych, które będą dotykać tematów szczególnie bliskich i relatywnie skomplikowanych, jednocześnie umożliwiając ekspozycję firmom – liderom w danej branży, których rozwiązania aż się proszą o rekomendację i puszczenie w świat. Oddaję w Państwa ręce Business Automation Casebook, jednocześnie życząc, żeby znaleźli Państwo w nim cenne źródło inspiracji.

Pobranie wydania w formie pliku PDF możliwe dla zalogowanych użytkowników serwisu. Jeśli posiadasz aktywną prenumeratę przejdź do LOGOWANIA. Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Czytelnikiem wybierz najkorzystniejszy WARIANT PRENUMERATY.

Zaloguj Zamów prenumeratę

Casebook Business Automation

nr 66-1/2019

Wdrożenie Sage X3 w Burbidge

Wdrożenie Sage X3 w Burbidge

Burbidge z Coventry (Wielka Brytania) to działająca od pięciu pokoleń firma produkcyjna, która zatrudnia 75 osób. Przez lata Burbidge produkował niemal wszystko – od słupków krykietowych po części samochodowe.

Dzisiaj specjalizuje się w produkcji i dystrybucji kuchni w wersji premium do niezależnej sprzedaży detalicznej w całej Wielkiej Brytanii.

Czytaj więcej
nr 66-1/2019

Transformacja księgowości i controllingu w Torf Corporation

Transformacja księgowości i controllingu w Torf Corporation

Torf Corporation jest polskim producentem kosmetyków. Portfolio firmy obejmuje szeroką gamę produktów dostępnych w drogeriach i sieciach handlowych. Tołpa jest znaną polską marką pielęgnacji twarzy dla kobiet i mężczyzn. Torf Corporation to także producent nr 1 past do zębów pod markami własnymi w Europie Środkowo- -Wschodniej oraz znaczący dostawca produktów kosmetycznych, wytwarzający ponad 2,5 mln...

Czytaj więcej
nr 66-1/2019

Nowoczesny model BPO w Impel Business Solutions

Nowoczesny model BPO w Impel Business Solutions

Impel Business Solutions konsekwentnie wdraża nowy model BPO. Przedstawiamy efekty, jakie firma osiągnęła dzięki procesowości, automatyzacji i rozwojowi kompetencji eksperckich.

Czytaj więcej
nr 66-1/2019

Nie tylko ABC w Polipack

Nie tylko ABC w Polipack

Wdrożenie Rachunku Kosztów Działań przy wykorzystaniu systemu EURECA w firmie Polipack

Czytaj więcej
nr 66-1/2019

Jak zatrudnić robota?

Jak zatrudnić robota?

Jaki jest najlepszy sposób, żeby zapanować nad piętrzącymi się zadaniami w dziale księgowości i controllingu? Jak zyskać więcej czasu i satysfakcję z pracy? Jak wdrożyć pierwszego robota? Odpowiadają eksperci z Centrum Kompetencyjnego Robotów: Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o. (robotydoroboty.pl).

Czytaj więcej
nr 66-1/2019

Controlling‑24.pl

Controlling-24.pl

Jest takie miejsce w internecie, które warto zarekomendować wszystkim dyrektorom finansowym, controllerom i analitykom... Banał? Niekoniecznie... Wystarczy dodać, że miejsce to zawiera całą merytoryczną wiedzę, jakiej mogą potrzebować w swojej pracy. Wszystko w jednym miejscu. Dostępne za jednym kliknięciem...

Czytaj więcej

Reklama