Autorzy

Piotr Liss

Piotr Liss jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu (Wydział Zarządzania, dyplom z zakresu rachunkowości i finansów).
Pracuje w Dziale Doradztwa Podatkowego w RSM Poland KZWS Spółce Doradztwa Podatkowego S.A. od 2003 roku. Od 2005 jest Partnerem w tym Dziale.
Posiada duże doświadczenie w zakresie przeprowadzania optymalizacji podatkowych oraz opodatkowania międzynarodowego. Nadzoruje przeprowadzanie audytów podatkowych oraz projektów due diligence. Jego działalność doradcza koncentruje się na problematyce opodatkowania przedsiębiorstw – zarówno podatkiem dochodowym, jak i podatkiem od towarów i usług. Specjalizuje się w problematyce działalności w zakresie odnawialnych źródeł energii, jest członkiem Green Energy Group w ramach RSM International.
Od roku 2005 jest doradcą podatkowym (nr wpisu 10240) oraz wykładowcą na specjalistycznych kursach organizowanych przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce (zarówno w Poznaniu, jak i w Warszawie). Jest autorem licznych publikacji o tematyce podatkowej.
 

Artykuły

Numer bieżący

Polecamy

Przejdź do

Partnerzy

Reklama