XII Zjazd Użytkowników Systemu Eureca

Finanse i Controlling 59/2018 Tekst otwarty
W dniach 27-28 września 2018 w centrum konferencyjnym Kawallo koło Płocka odbędzie się kolejny Zjazd Użytkowników systemu Eureca. Będzie to już dwunaste spotkanie controllerów i dyrektorów finansowych, którzy wykorzystują system controllingowy Eureca w codziennej pracy do planowania i budżetowania, analizy, kalkulacji, raportowania i wizualizacji informacji zarządczych
dla menedżerów oraz do podejmowania decyzji. Jak zwykle spotkanie będzie okazją do wymiany cennych doświadczeń między Użytkownikami systemu, jak i między menedżerami, których Eureka wspiera w zarządzaniu swoimi działaniami i pracownikami.

W agendzie konferencji zaplanowane są wykłady ekspertów controllingu na temat trendów w controllingu czy wykorzystania narzędzi controllingowych w systemie zarządzania Gemba Makes the Profit. Nie zabraknie prelekcji specjalistów systemu Eureca, którzy zaprezentują najnowsze funkcje systemu oraz dobre praktyki w pracy z narzędziem.

Bardzo ważnym punktem spotkania będą prezentacje samych Użytkowników Eureki, którzy pokażą jak system usprawnia procesy controllingowe w ich organizacjach. W tym roku będą to firmy Polipack i Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Szczecinie.

Uzupełnieniem prezentacji będą dwa rodzaje warsztatów. Pierwszy będzie poświęcony najnowszej funkcjonalności systemu Eureca - Pulpity Menedżerskie. Wykorzystują one nowe możliwości technologii w obszarze wizualizacji danych. Podczas warsztatów użytkownicy będą mogli przejść cały proces od pobrania danych do wykonania zaawansowanego dashboardu, co zajmuje jedynie kilka minut.

Drugi typ warsztatów będzie dotyczył rozbudowy hurtowni danych w aplikacji Eureca.

Partnerem zjazdu jest firma Explanator wydawca specjalistycznych magazynów „Finanse i Controlling” oraz „Controlling i Rachunkowość Zarządcza”.

Drukuj

Zobacz również

Archiwum

Polecamy