Finanse i Controlling 66-1/2019

Casebook Business Automation

Casebook Business Automation

Czy tak jak ja uważacie, że żyjemy w fascynujących czasach? Praktycznie na naszych oczach świat biznesu się zdigitalizował i scyfryzował. Automatyzacja i robotyzacja procesów stają się koniecznością, po którą najczęściej sięga się, aby coś optymalizować, lepiej wykorzystać zasoby czy zabezpieczyć procesy w firmie. Ciągle słyszy się pomysły, jak powierzać robotom coraz to więcej działań w ramach procesów biznesowych, a sztuczna inteligencja coraz częściej znajduje zastosowania komercyjne. Jestem bardzo ciekawa, jak będą wyglądać realia pracy w finansach i controllingu za 5, 10, 15 lat...

O trendach i aktualnościach związanych z postępem, jaki dokonuje się na naszych oczach piszemy na bieżąco na łamach magazynów: „Finanse i Controlling”, „Controlling i Rachunkowość Zarządcza” oraz „Informacja Zarządcza”. Jednak widzimy w redakcjach, że potrzeba informacyjna w tym zakresie pozostaje niezaspokojona, a pytań pojawia się bardzo dużo. Zauważyliśmy, że najcenniejsze dla naszych czytelników są odniesienia do realnych przypadków, które pokazują jak innym udało się nie tylko odnaleźć w nowej sytuacji, ale też nabrać wiatru w żagle, wyróżnić się. Tak zrodził się pomysł stworzenia serii broszur tematycznych, które będą dotykać tematów szczególnie bliskich i relatywnie skomplikowanych, jednocześnie umożliwiając ekspozycję firmom – liderom w danej branży, których rozwiązania aż się proszą o rekomendację i puszczenie w świat. Oddaję w Państwa ręce Business Automation Casebook, jednocześnie życząc, żeby znaleźli Państwo w nim cenne źródło inspiracji.

PDF download is available for logged users only. Log in or select best subscription option here.

Log in Order a subscription

Casebook Business Automation

no. 66-1/2019

Wdrożenie Sage X3 w Burbidge

CBA_01_01.jpg

Burbidge z Coventry (Wielka Brytania) to działająca od pięciu pokoleń firma produkcyjna, która zatrudnia 75 osób. Przez lata Burbidge produkował niemal wszystko – od słupków krykietowych po części samochodowe.

Dzisiaj specjalizuje się w produkcji i dystrybucji kuchni w wersji premium do niezależnej sprzedaży detalicznej w całej Wielkiej Brytanii.

Read more
no. 66-1/2019

Transformacja księgowości i controllingu w Torf Corporation

CBA_01_02.jpg

Torf Corporation jest polskim producentem kosmetyków. Portfolio firmy obejmuje szeroką gamę produktów dostępnych w drogeriach i sieciach handlowych. Tołpa jest znaną polską marką pielęgnacji twarzy dla kobiet i mężczyzn. Torf Corporation to także producent nr 1 past do zębów pod markami własnymi w Europie Środkowo- -Wschodniej oraz znaczący dostawca produktów kosmetycznych, wytwarzający ponad 2,5 mln...

Read more
no. 66-1/2019

Nowoczesny model BPO w Impel Business Solutions

CBA_01_03.jpg

Impel Business Solutions konsekwentnie wdraża nowy model BPO. Przedstawiamy efekty, jakie firma osiągnęła dzięki procesowości, automatyzacji i rozwojowi kompetencji eksperckich.

Read more
no. 66-1/2019

Nie tylko ABC w Polipack

CBA_01_04.jpg

Wdrożenie Rachunku Kosztów Działań przy wykorzystaniu systemu EURECA w firmie Polipack

Read more
no. 66-1/2019

Jak zatrudnić robota?

CBA_01_05.jpg

Jaki jest najlepszy sposób, żeby zapanować nad piętrzącymi się zadaniami w dziale księgowości i controllingu? Jak zyskać więcej czasu i satysfakcję z pracy? Jak wdrożyć pierwszego robota? Odpowiadają eksperci z Centrum Kompetencyjnego Robotów: Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o. (robotydoroboty.pl).

Read more
no. 66-1/2019

Controlling‑24.pl

CBA_01_06.jpg

Jest takie miejsce w internecie, które warto zarekomendować wszystkim dyrektorom finansowym, controllerom i analitykom... Banał? Niekoniecznie... Wystarczy dodać, że miejsce to zawiera całą merytoryczną wiedzę, jakiej mogą potrzebować w swojej pracy. Wszystko w jednym miejscu. Dostępne za jednym kliknięciem...

Read more

Advertisement