Wydarzenia

Staramy się zapowiadać lub komentować wydarzenia makroekonomiczne, zjawiska i trendy, o których profesjonaliści dyskutują w czasie spotkań branżowych lub piszą w raportach rynkowych przygotowywanych na potrzeby decydentów w przedsiębiorstwach i instytucjach publicznych.

bcnt.jpg

Back to school!

Wiesław Polakiewicz   Finanse i Controlling 53/2017 Tekst otwarty

Lato pomału się kończy, podobnie jak wakacyjny nastrój. Mentalnie wracamy do codziennych obowiązków zawodowych, rozkręcając się i wchodząc na coraz wyższe obroty. Priorytet mają oczywiście sprawy „ważne i pilne”, ale swoje należne miejsce znaleźć powinny wątki może mniej pilne, ale niezwykle ważne.

FiC_49_04.jpg

3. Forum Nowoczesnego Controllingu

Barbara Dorosz   Finanse i Controlling 49/2017 Tekst otwarty

13-14 października 2016 r. w warszawskim Hotelu LORD po raz trzeci odbyło się Forum Nowoczesnego Controllingu, którego jednym ze współorganizatorów był magazyn „Finanse i Controlling”. Motywem przewodnim spotkania były kluczowe wskaźniki efektywności – Key Performance Indicators (KPI). Wydarzenie prowadzili praktycy dla praktyków, a jego cel stanowiły wymiana doświadczeń oraz spotkanie potencjalnych partnerów do współpracy.

Akademia Controllingu i Rachunkowości Zarządczej – edycja 2016

Finanse i Controlling 47/2016

Mamy przyjemność zaproponować Państwu specjalistyczne szkolenie w ramach Akademii Controllingu i Rachunkowości Zarządczej dla osób z sektora finansowego i zarządczego wsparcia biznesu. Formuła szkolenia opiera się na 7 komplementarnych modułach kursu, z których każdy trwa 4 tygodnie i obejmuje 2 warsztaty stacjonarne w Warszawie oraz 2 zestawy multimedialnych materiałów szkoleniowych dostępnych on-line.

Synergia narzędzi systemu kontroli wewnętrznej | Kraków 29-30 września 2016 r.

Barbara Dorosz   Finanse i Controlling 47/2016 Tekst otwarty

Mamy zaszczyt już po raz piętnasty zaprosić Państwa na wyjątkowe wydarzenie jakim jest Międzynarodowy Kongres Kontroli, Audytu, Antykorupcji i Zwalczania oszustw, który cieszy się już piętnastoletnią tradycją i nadal jest jedynym wydarzeniem o tym charakterze w Polsce. Umożliwia omówienie najważniejszych zmian i zagadnień w poszczególnych obszarach, jak również uzyskanie opinii ekspertów z Polski jak i z zagranicy.

Polecamy

Archiwum